účetnictví a poradenství

Jsme zavedená firma s dlouholetou zkušeností v ekonomické oblasti.Zabýváme se zejména poskytováním účetních služeb pro právnické a fyzické subjekty včetně neziskových subjektů. V oblasti účetních služeb se jedná o vedení a zpracování účetnictví a daňovou evidenci.Provádíme rovněž rekonstrukci účetnictví. Účetní služby poskytujeme externě.Účetní agendu vedeme jednak na vlastních PC a také u klientů. V rámci vedení účetnictví poskytujeme komplexní účetní a ekonomické poradenství včetně daňové optimalizace. Své klienty zastupujeme při jednáních se státními orgány včetně kontroly orgány daňové a sociální správy.Pro klienty vedeme kompletní mzdovou evidenci a persionalistiku. Zpracováváme všechna daňová přiznání. Na své služby poskytujeme neomezenou záruku i po skončení spolupráce. V rámci své činnosti jsme mnoha klientům pomohli optimalizovat svoji daňovou poivnnnost a v rámci naší pomoci při zastupování před kontrolami orgány státní správy doslova zachránili podnikatelský subjekt před likvidací.

Ceny jsou smluvní podle dohody s klientem. Jejich výše se odvíjí např. od typu zpracování účetních dokladů (účetnictví nebo daňová evidence).Podle požadavku klienta na četnost návštěv - standardně 1 x týdně. Podle množství dokladů. Podle počtu zaměstnanců.Podle četnosti daňových přiznání k DPH (měsíční nebo čtvrtletní přiznání).

Spolupráce s klientem je na smluvní bázi, přičemž klient má smluvní volnost v tom, že může kdykoliv spolupráci ukončit a to i bez uvedení důvodu.Veškeré informace nabyté v rámci spolupráce jsou bez svolení klienta vůči třetím osobám utajeny.

Naše firma si zakládá zejména na kvalitě, odbornosti, seriózním jednání a komfortním přístupu ke klientovi. 


 

 


 

Pro další informace kontaktujte manažera firmy  Ing. Spinu na  tel. 777 086 382 nebo na email :  robertspina@volny.cz

 

 

Kontakt

Ing. Robert Spína
Krátká 1
Svatava
357 03

777086382

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode